17 Ekim 2012 saat 12:30 da Bağlar Mahallesi İbrahim Zeki Burdurlu Caddesi No:26 (Toprak Mahsulleri Ofisi Altı) Burdur adresindeki şubemiz halkımızın katılımıyla açıldı. İşletmemiz Burdurluları etsiz çiğköfte ile ilk defa 2008 yılında tanıştırarak bir ilke imza atmıştır.İlk günden beri kaliteli malzeme, hijyen ve güler yüzlü esnaflık ilkelerinden ödün vermeden çıtayı sürekli yükseltmiştir. Nefista bu ilkelerle markalaşma yolunda 3. şubesini hizmetinize açarak bir adım daha atmıştır.

"Nefista, Burdur usulü çiğköftedir ve bir Burdur markasıdır."

2008'den beri müşterilerimizin eleştirileri doğrultusunda bulgur, salça zeytinyağı ve baharat oranlarında, çeşitliliğinde, markalarında sürekli yenilik yaparak ortak bir zevke, çiğköftenin en nefis tadına ulaşılmıştır. Bu nedenle Nefista Burdurlunun ortak tadıdır. Burdur usulü çiğköftedir. 2012'de patentini aldığımız Nefista® %100 Burdur sermayesi olduğu için ve üretim yeri Burdur olduğu için de bir Burdur markasıdır.

"Nefista® ulusal marka olma yolunda emin adımlarla yürümektedir."

Burdur dışında yaşayan müşterilerimizin ortak bir sitemi vardır; "Bu tadı başka yerde bulamıyoruz, bir şubede bizim oraya açın." Gerek müşterilerimizin sitemi gerekse değişik illerde katıldığımız fuarlardaki aynı sempati ve sitem nedeniyle bu tadı ülke geneline yaymak için şubeleşme yoluna girmiş bulunmaktayız. Markalaşmamız pek yakında Bucak, Isparta ve Antalya bayiliklerimizle devam edecektir. Nefista ailesine katılmak isteyen ve işletmeciliğine güvenen herkesi (Burdur haricindeki il ve ilçelerde) bayimiz olmaya bekliyoruz.